-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
персональні комп’ютери у комплекті (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миша»)
Тендер Prozorro UA-2024-10-30-009478-a
Торги не відбулися
226 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 132.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 132.50 UAH
Номер:
d7fa8eedd2b14c2d8c2954ab7c04ed83
Внутрішній номер закупівлі:
23076999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-30-009478-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАДИЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41758264
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Ладижин, вул. Ентузіастів, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лобуренко Ольга Миколаївна 380434361692 ladpmsd@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
226 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2024 15:07 - 04.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2024 15:07 - 07.11.2024 11:00
Аукціон:
08.11.2024 11:12 - 08.11.2024 11:35
Період кваліфікації:
08.11.2024 11:35 - 20.11.2024 16:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴226 500.00 персональні комп’ютери у комплекті (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миша»)