-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту захисних споруд цивільного захисту, в тому числі найпростішого укриття за адресою --------- (КЗ "Центрсоціально-психологічної реабілітації дітей" Херсонської обласної ради)
Тендер Prozorro UA-2024-10-30-007258-a
Завершена
41 546.00
UAH без ПДВ
Номер:
756de18d0ec740d1a381b31c96c97960
Внутрішній номер закупівлі:
23074907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-30-007258-a
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33278140
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ковальчук-Медведєва +0661878522 osvitatender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Для забезпечення нагального потреби, з метою забезпечення укриття населення від ворожих обстрілів є необхідність здійснити закупівлю - Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту захисних споруд цивільного захисту, в тому числі найпростішого укриття за адресою с.Степанівка, вул.Запорізька, буд.4 (КЗ "Центрсоціально-психологічної реабілітації дітей" Херсонської обласної ради), згідно ДК 021:2015 код 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги на виконання рішення №31 Ради оборони Херсонської області від 10.10.2024р., Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 14.10.2024р. №572
Очікувана вартість:
41 546.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту захисних споруд цивільного захисту, в тому числі найпростішого укриття за адресою --------------- (КЗ "Центрсоціально-психологічної реабілітації дітей" Херсонської обласної ради)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МІРОШНИЧЕНКО ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2217105777
-
Адреса:
73011, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 9/44
Ціна пропозиції
41 546.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2024 13:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a84976c167d749e5a80a737a49193105
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-30-007258-a-a1
Постачальник:
МІРОШНИЧЕНКО ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2217105777
-
Адреса:
73011, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 9/44
Номер договору:
28-2/10/2024
Сума договору:
41 546.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
28.10.2024 14:00
Статус:
Підписаний