-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин
Тендер Prozorro UA-2024-10-30-001095-a
Завершена
336 630.00
UAH з ПДВ
Номер:
0b3db8f20d9e422fb0bc5971f789ba00
Внутрішній номер закупівлі:
23068748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-30-001095-a
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Белей Наталія Леонідівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-16-012543-a
Очікувана вартість:
336 630.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Spiraea japonica 'Goldflame' Спірея
Кількість
17 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Carex Irish Green осока
Кількість
600 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Cotoneaster franchetii 60-80 Кизильник
Кількість
8 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Euonymus japonica Бересклет
Кількість
5 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Lonicera Лоніцера
Кількість
500 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Chaenomeles Хеномелес
Кількість
40 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Chaenomeles 'Superba Nicoline 30-40 Хеномелес
Кількість
9 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Chaenomeles japonica Хеномелес
Кількість
10 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Chaenomeles japonica 30-40 Хеномелес
Кількість
3 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Chaenomeles speciosa Scarlet Storm 60-80Хеномелес
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Барбарис
Кількість
26 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Berberis overig opgaand Барбарис
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Berberis thunbergii 'Atropurpurea Nana' 999/30 Барбарис
Кількість
3 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Berberis thunbergii 'Atropurpurea Nana' 14/15 Барбарис
Кількість
2 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Berberis thunbergii 'Orange Rosket' Барбарис
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Kalopanax septemlobus 60-80 Калопанах
Кількість
5 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Thuja occidentalis Туя
Кількість
21 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Thuja occidentalis 'Aurena Nana' Туя
Кількість
17 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "ГалСад"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33533388
-
Контактна особа:
ДЕЛЯТИНСЬКА Оксана 00
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, м. Львів-Винники, вул. Котермака 1а
Ціна пропозиції
336 630.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2024 09:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3a67d79601040f498f394969a5e4615
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-30-001095-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "ГалСад"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33533388
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, м. Львів-Винники, вул. Котермака 1а
Номер договору:
36/1178
Сума договору:
336 630.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
280 525.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
28.10.2024 00:00
Статус:
Виконаний