• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Легковий автомобіль марки Renault Duster» (або еквівалент)

Торги не відбулися

550 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер: 17563c9c073547d2931fef7b445c49f4
Внутрішній номер закупівлі: 2306753
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-10-001050-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпропетровська обласна станція переливання крові"
Контактна особа: Ірина Вінніченко +380963562740,+0567209071 krovdospk1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 750.00 UAH
Період уточнення: 10.07.2018 13:43 - 17.07.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2018 13:43 - 27.07.2018 00:00
Аукціон: 27.07.2018 12:51 - 27.07.2018 13:12
Період кваліфікації: 27.07.2018 13:12 - 15.08.2018 14:52

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Легковий автомобіль марки Renault Duster» (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 1 одиниця
Період постачання 15.08.2018 - 30.09.2018
Місце постачання 49069, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, пр.Богдана Хмельницького,17 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АВТОТРЕЙДІНГ - ДНІПРО

Оскарження: 27.07.2018 13:12 - 11.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 548 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
534 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.07.2018 07:27
Документи 9
Скарги 0
ТОВ "СІНГЛ-МОТОР"

Оскарження: 15.08.2018 14:42 - 26.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 549 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
535 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.08.2018 14:52
Документи 25
Скарги 0