-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газовий хроматограф
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-014904-a
Завершена
3 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 250.00 UAH
Номер:
c40ff872fe274f5398b9bbb9ff401082
Внутрішній номер закупівлі:
23066731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-29-014904-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роман Саврицький +380442002916 peugeot.rs@ukr.net http://kndise.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.10.2024 18:10 - 03.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2024 18:10 - 06.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
06.11.2024 00:00 - 06.11.2024 16:48
Період завантаження договору:
12.11.2024 00:00 - 22.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 250 000.00 Газовий хроматограф