-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту, в тому числі найпростішого укриття за адресою --------(КЗ "Центрсоціально-психологічної реабілітації дітей" Херсонської обласної ради)
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-012811-a
Завершена
3 384 621.82
UAH без ПДВ
Номер:
806eefc8ebe44968845e43de9ffbcca1
Внутрішній номер закупівлі:
23064730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-29-012811-a
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33278140
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ковальчук-Медведєва +0661878522 osvitatender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Для забезпечення нагального потреби, з метою забезпечення укриття населення від ворожих обстрілів є необхідність здійснити закупівлю - Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту, в тому числі найпростішого укриття за адресою с.Степанівка, вул.Запорізька, буд.4 (КЗ "Центрсоціально-психологічної реабілітації дітей" Херсонської обласної ради), згідно ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи на виконання рішення №31 Ради оборони Херсонської області від 10.10.2024р., Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 14.10.2024р. №572
Очікувана вартість:
3 384 621.82 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту, в тому числі найпростішого укриття за адресою --------(КЗ "Центрсоціально-психологічної реабілітації дітей" Херсонської обласної ради)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТРОЙНЯКОВ ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3026302295
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Залаегерсег будинок 17А квартира 55
Ціна пропозиції
3 384 621.82 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2024 16:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c219c78076ad47a8ac990a9b2985859b
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-29-012811-a-a1
Постачальник:
ТРОЙНЯКОВ ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3026302295
-
Адреса:
73036, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Залаегерсег будинок 17А квартира 55
Номер договору:
28-1/10/2024
Сума договору:
3 168 841.14 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
28.10.2024 14:00
Статус:
Підписаний