-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні пелети з лузги (лушпиння) соняшника)
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-010879-a
Завершена
162 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 812.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 812.50 UAH
Номер:
a8ac78807b094476a29722e4e44204e6
Внутрішній номер закупівлі:
23062574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-29-010879-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44045852
-
Адреса:
63520, Україна, Харківська область, с. Тернова, вул. Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Деговцов +380674975723 osvita-zakypivl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
162 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.10.2024 15:09 - 03.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2024 15:09 - 06.11.2024 09:00
Період кваліфікації:
06.11.2024 09:00 - 07.11.2024 10:42
Період завантаження договору:
13.11.2024 00:00 - 23.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴162 500.00 Код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Паливні пелети з лузги (лушпиння) соняшника)