• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по спостереженню за пожежною автоматикою, яка підключена до системи передавання тривожних сповіщень, технічне обслуговування систем передавання тривожних сповіщень та технічних засобів установки пожежної автоматики (УПА), систем автоматичної пожежної сигналізації, систем автоматичного пожежогасіння, систем оповіщення про пожежу, мовленого оповіщення та системи модульного пожежогасіння в адміністративних будівлях і прилеглих територій в м. Вінниця по вул. Хмельницьке шосе, 7, по вул. Соборній, 70, по вул. Театральній, 14, по вул. Театральній, 15, по вул. Монастирській, 47

Завершена

332 225.28 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 322.25 UAH
Номер: d1d06885aefb4c8f8e3b9af2ad12a77e
Внутрішній номер закупівлі: 23059830
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-29-007937-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Трибіда +380673027256 tet-tribida@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 332 225.28 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.10.2024 14:06 - 03.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.10.2024 14:06 - 06.11.2024 13:26
Аукціон: 07.11.2024 14:29 - 07.11.2024 14:52
Період кваліфікації: 07.11.2024 14:52 - 11.11.2024 09:35
Період завантаження договору: 17.11.2024 00:00 - 27.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴332 225.28 Послуги по спостереженню за пожежною автоматикою, яка підключена до системи передавання тривожних сповіщень, технічне обслуговування систем передавання тривожних сповіщень та технічних засобів установки пожежної автоматики (УПА), систем автоматичної пожежної сигналізації, систем автоматичного пожежогасіння, систем оповіщення про пожежу, мовленого оповіщення та системи модульного пожежогасіння в адміністративних будівлях і прилеглих територій в м. Вінниця по вул. Хмельницьке шосе, 7, по вул. Соборній, 70, по вул. Театральній, 14, по вул. Театральній, 15, по вул. Монастирській, 47