-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кейси з замком
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-007752-a
Завершена
14 952.96
UAH з ПДВ
Номер:
b24e143bf3c640288e8a7c54d0cd2e0d
Внутрішній номер закупівлі:
23059639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-29-007752-a
Замовник:
Національний університет оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
07834530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Нечепуренко Яна Петрівна 380442710753 tender@nuou.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-09-18-004821-a
Очікувана вартість:
14 952.96 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Українська Визвольна Війна
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Валіза для інструменту 455*330*152мм
Кількість
16 штука
Період постачання
29.10.2024 - 30.10.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
Україна, м. Київ
Ціна пропозиції
14 952.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2024 13:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bdda705ac2e547a4a9419ddb3e64ca7d
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-29-007752-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
Україна, м. Київ
Номер договору:
241/1/24
Сума договору:
14 952.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
12 460.80 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Валіза для інструменту 455*330*152мм: 934.56000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.10.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00
Дата підписання:
29.10.2024 13:00
Статус:
Виконаний