-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система відеонагляду (комплект)
Тендер Prozorro UA-2018-08-02-000464-b
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 4 шт. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – 69063, м. Запоріжжя, вул. Залізнична, буд. 29, будинок майстерні та контори СП "Запорізька механізована дистанція вантажно-розвантажувальних робіт". Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ.
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
Номер:
9c55e7d9b5664aeb90faabb52a522eb1
Внутрішній номер закупівлі:
2305920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-02-000464-b
Замовник:
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, пр. К.Маркса 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Оксана Сергіївна (056) 793-35-46 o.olijnyk@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
240.00 UAH
Період уточнення:
02.08.2018 10:54 - 13.08.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2018 10:54 - 23.08.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система відеонагляду (комплект)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 28.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРАВЧЕНКО ДМИТРО ПАВЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2455500716
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРАВЧЕНКО ДМИТРО ПАВЛОВИЧ +380504162824 dimokgsm@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03127, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 126, корпус 2, квартира 28
Початкова пропозиція
21 463.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 463.64 UAH з ПДВ
Документи
19
Скарги
0