• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Забезпечення психологічної підтримки та подолання наслідків травмуючих подій військовослужбовців в частині надання послуг алко- наркозалежним

Завершена

261 576.00 UAH без ПДВ
Номер: 63c87de8ebb746eb8eee361a9baedeae
Внутрішній номер закупівлі: 23055608
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-29-003640-a   
Замовник: Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Немчук Микола Юрійович 380685001190 dszn.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 261 576.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Забезпечення психологічної підтримки та подолання наслідків травмуючих подій військовослужбовців в частині надання послуг алко- наркозалежним
Код ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послуги
Кількість 756 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Благодійний Фонд Назарет
Ціна пропозиції 261 576.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2024 10:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7228502cfa074ed2b7f095ba53dce61a
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-29-003640-a-b1
Постачальник: Благодійний Фонд Назарет
Номер договору: 1
Сума договору: 261 576.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 24.10.2024 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf