• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Саджанці дерев. ДК 021:2015: 03450000-9 - Розсадницька продукція.

Місцезнаходження замовника: 79057, Україна, Львівська обл., м.Львів, вул.Генерала Т.Чупринки,85. Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування. Мова, якою повинні готуватись тендерні пропозиції : українська мова.

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер: e024124047c24585869a7f24037ed8b4
Внутрішній номер закупівлі: 23049103
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-28-013767-a   
Замовник: Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
Контактна особа: Легінович Олена Андріївна 380322372065 olenaleg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.10.2024 16:58 - 02.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 28.10.2024 16:58 - 05.11.2024 00:00
Аукціон: 05.11.2024 14:26 - 05.11.2024 14:49
Період кваліфікації: 05.11.2024 14:49 - 08.11.2024 15:27
Період завантаження договору: 14.11.2024 00:00 - 24.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴350 000.00 Саджанці дерев. ДК 021:2015: 03450000-9 - Розсадницька продукція.