-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Нестандартне приєднання мереж внутрішнього газопостачання об'єкта " для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-011527-a
Завершена
56 519.84
UAH з ПДВ
Номер:
e43b15b631684305bf18a941ea8e1e76
Внутрішній номер закупівлі:
23047725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-28-011527-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Уповноваженою особою філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ "Укргідроенерго" було проведено процедуру відкриті торги за предметом за ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Нестандартне приєднання мереж внутрішнього газопостачання об'єкта за адресою: м.Новодністровськ , квартал 3 , буд.27-А " для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"), закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2024-08-12-009662-a та автоматично відмінено електронною системою закупівель за відсутності пропозицій учасників.
Очікувана вартість:
56 519.84 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Нестандартне приєднання мереж внутрішнього газопостачання об'єкта " для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Кількість
1 послуга
Період постачання
24.10.2024 - 24.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44907200
-
Контактна особа:
Савік Едуард Анатолійович 000372587225 office.cv@grmu.com.ua
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, вул. Шолуденка, буд.1
Ціна пропозиції
56 519.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2024 15:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
358d7d40915b4ca4a316a6db9f5b3a59
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-28-011527-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44907200
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, вул. Шолуденка, буд.1
Номер договору:
3-01Чцф-200-5566-24
Сума договору:
56 519.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
47 099.87 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
24.10.2024 09:00
Статус:
Підписаний