• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Принтер HP Color LJ Enterprise M455dn

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: a09c92372f90473b92954b7ae28155f9
Внутрішній номер закупівлі: 23044800
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-28-008620-a   
Замовник: Військова частина 2260 Національної гвардії України
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено конкурентні торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі, в тому числі за лотом: UA-2024-10-09-003349-a
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Принтер HP Color LJ Enterprise M455dn
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.11.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ОБЕРНІЄНКО МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 27 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2024 14:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: baba0870fd2b4f3480f5e5b4a64f6070
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-28-008620-a-c1
Постачальник: ОБЕРНІЄНКО МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: №264/сз
Сума договору: 27 999.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Принтер HP Color LJ Enterprise M455dn: 27 999.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 28.10.2024 13:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №264.СЗ.pdf