• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

ДК 021:2015 - 45331210-1 - «Встановлення вентиляційних систем» поточ­ний ремонт вентиляційної системи будівлі сховища на сто чоловік

Завершена

194 856.00 UAH з ПДВ
Номер: 52f87f85f49240f08af6c1d6965c0ac0
Внутрішній номер закупівлі: 23034458
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-26-000384-a   
Замовник: Військова частина А4975
Класифікатор ДК 021:2015: 45331210-1 Встановлення вентиляційних системАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 194 856.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 45331210-1 - «Встановлення вентиляційних систем» поточ­ний ремонт вентиляційної системи будівлі сховища на сто чоловік
Код ДК 021:2015: 45331210-1 Встановлення вентиляційних систем
Кількість 1 послуга
Період постачання 26.10.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНТАЖ-НАЛАДКА"
Ціна пропозиції 194 856.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2024 11:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 37f7a9ae8ee84d4081c3349900e22999
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-26-000384-a-a1
Постачальник: МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНТАЖ-НАЛАДКА"
Номер договору: 135
Сума договору: 194 856.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 162 380.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: ДК 021:2015 - 45331210-1 - «Встановлення вентиляційних систем» поточ­ний ремонт вентиляційної системи будівлі сховища на сто чоловік: 194 856.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 26.10.2024 11:22
Статус:
Підписаний