-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Напівбрикети торф"яні
Тендер Prozorro UA-2024-10-25-013097-a
Завершена
156 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 564.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 564.00 UAH
Номер:
b67e2ef7af8841849fbcaeb7f5a247fd
Внутрішній номер закупівлі:
23032196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-25-013097-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладковська Тетяна Вячеславівна 380965534755 radiviliv.cpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2024 16:23 - 30.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2024 16:23 - 02.11.2024 00:00
Аукціон:
04.11.2024 14:49 - 04.11.2024 15:18
Період кваліфікації:
04.11.2024 15:18 - 15.11.2024 16:33
Період завантаження договору:
21.11.2024 00:00 - 01.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 400.00 Напівбрикети торф"яні