-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колготи сітка телесні Гришко 1-2р - 1 пара. Для костюмів на виставу "Сон в літню ніч".
Тендер Prozorro UA-2024-10-25-011964-a
Завершена
1 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
f370a2176d1341b3aa13904910070e4d
Внутрішній номер закупівлі:
23031105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-25-011964-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яворська Людмила Валентинівна +380503945642 lysyny62@gmail.com http://www.maut.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18316000-7 КолготиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Колготи сітка телесні Гришко 1-2р
Кількість
1 пара
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Панаса Саксаганського,59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гора Наталья Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Контактна особа:
Гора Наталья Вікторівна 0976377337
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Декабристів, 19А
Ціна пропозиції
1 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2024 17:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f5eb00b8b9194fd8b7446178a6100cc6
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-25-011964-a-a1
Постачальник:
ФОП Гора Наталья Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Декабристів, 19А
Номер договору:
1
Сума договору:
1 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
25.10.2024 00:00
Статус:
Підписаний