-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2024-10-25-000588-a
Торги не відбулися
17 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 170.20 UAH
мін. крок: 1% або 170.20 UAH
Номер:
feea5d64f9a4484f87df407dc02aa4c4
Внутрішній номер закупівлі:
23019692
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-25-000588-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44258315
-
Адреса:
45744, Україна, Волинська область, смт Мар'янівка, вул. Незалежності, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Юрчук +380987110848 maryanivka_zakupivli2@ukr.net https://maryanivskatg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 020.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2024 08:57 - 01.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2024 08:57 - 04.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 020.00 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби