-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Поставка затискачів для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-010092-a
Завершена
416 248.86
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 162.48 UAH
мін. крок: 1% або 4 162.48 UAH
Номер:
f58d4efc83574baab57b13846f026540
Внутрішній номер закупівлі:
23012228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-24-010092-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
416 248.86 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.10.2024 14:39 - 01.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2024 14:39 - 04.11.2024 08:00
Період кваліфікації:
04.11.2024 08:00 - 05.11.2024 14:36
Період завантаження договору:
11.11.2024 00:00 - 21.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 248.86 ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Поставка затискачів для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")