-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект стелажів для складського приміщення
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-008786-a
Завершена
417 167.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 085.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 085.84 UAH
Номер:
f14ee694558b47abaddea47a5c6cac5a
Внутрішній номер закупівлі:
23010886
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-24-008786-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588688
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Мучичка +380993395292 zakupkaarz@zk.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
417 167.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2024 13:56 - 29.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2024 13:56 - 01.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
01.11.2024 00:01 - 01.11.2024 13:28
Період завантаження договору:
07.11.2024 00:00 - 17.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴417 167.00 Комплект стелажів для складського приміщення