-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-007308-a
Торги не відбулися
690 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 450.00 UAH
Номер:
064fbf66beeb4200b2418b02b3ef4fc4
Внутрішній номер закупівлі:
23009481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-24-007308-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пінчук Світлана Анатоліївна 380442777915 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
690 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2024 12:51 - 29.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2024 12:51 - 01.11.2024 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴690 000.00 Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням