-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (дошка соснова обрізна)
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-006243-a
Завершена
82 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
40537e42f76d4c638ddccdb036a0834d
Внутрішній номер закупівлі:
23008315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-24-006243-a
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Корнієнко +380322354102 teatr21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Обґрунтування умови застосування:
прямий договір після відкритих торгів, що не відбулись
Очікувана вартість:
82 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дошка соснова обрізна)
Кількість
10 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Шатський Микола Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2985608130
-
Адреса:
79041, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Багряного І. будинок 49 квартира 3
Ціна пропозиції
82 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2024 12:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a46c9e69e83d4db6b7d5f79ba7074456
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-24-006243-a-b1
Постачальник:
Шатський Микола Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2985608130
-
Адреса:
79041, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Багряного І. будинок 49 квартира 3
Номер договору:
24
Сума договору:
82 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
24.10.2024 12:03
Статус:
Виконаний