-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-001151-a
Завершена
546 278.37
UAH з ПДВ
Номер:
1f9a0628e8c7406ba0ff9514478a1561
Внутрішній номер закупівлі:
23003280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-24-001151-a
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-03-011377-a
Очікувана вартість:
546 278.37 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
33000 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачання компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Оносов Андрій Павлович 0000
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Ціна пропозиції
546 278.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2024 09:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
740d777b710d4bdba5ea0507d2caf12f
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-24-001151-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачання компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Номер договору:
14-7053/24-БО-Т
Сума договору:
412 820.83 UAH з ПДВ
Сума договору:
344 017.36 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 16.55000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
24.10.2024 00:00
Статус:
Виконаний