-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабель для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-10-23-013570-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Детальна інформація щодо термінів та місця надання послуг визначена в умовах тендерної документації. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
385 908.10
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 859.08 UAH
мін. крок: 1% або 3 859.08 UAH
Номер:
81931a79e9ed46cfb73c4d6c7cbc9890
Внутрішній номер закупівлі:
22998480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-23-013570-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Московська Катерина Петрівна 380668506413 k.moskovska@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
385 908.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.10.2024 16:11 - 28.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2024 16:11 - 31.10.2024 08:00
Період кваліфікації:
31.10.2024 08:00 - 04.11.2024 10:21
Період завантаження договору:
10.11.2024 00:00 - 20.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴385 908.10 Кабель для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"