-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-10-23-011909-a
Завершена
94 030.00
UAH без ПДВ
Номер:
2a4257eb660c4cd68cc2ea87d166450a
Внутрішній номер закупівлі:
22996624
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-23-011909-a
Замовник:
Державний навчальний заклад " Сквирське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544684
-
Адреса:
09000, Україна, Київська область, Сквира, вулиця Незалежності, будинок, 141
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пасічник Олександр Сергійович 80456851794 skviravpu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Очікувана вартість:
94 030.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання
Кількість
2 штука
Період постачання
23.10.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
09000, Україна, Київська область, Сквира, вулиця Незалежності, будинок, 141
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Машківська Віта Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3120802785
-
Контактна особа:
Машківська Віта Юріївна 000000000000 skviravpu@ukr.net
-
Адреса:
09001, Україна, Київська область, Сквира, вулиця Слобідська 53
Ціна пропозиції
94 030.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2024 15:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
52292aaeb87a40ac83c248cc80eea24d
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-23-011909-a-a1
Постачальник:
ФОП Машківська Віта Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3120802785
-
Адреса:
09001, Україна, Київська область, Сквира, вулиця Слобідська 53
Номер договору:
18
Сума договору:
94 030.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
23.10.2024 14:00
Статус:
Виконаний