-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі
Тендер Prozorro UA-2024-10-23-008780-a
Під 1035 послугами варто розуміти обсяг згідно з Додатком 2 Під місцем надання послуг варто розуміти на території Львівської області за адресою Учасника.
Завершена
297 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 485.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 485.35 UAH
Номер:
2fae064234a9455d92f083769e2ad70c
Внутрішній номер закупівлі:
22993639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-23-008780-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Немчук Микола Юрійович 380685001190 dszn.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
297 070.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.10.2024 13:57 - 28.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2024 13:57 - 31.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
31.10.2024 00:01 - 15.11.2024 13:33
Період завантаження договору:
21.11.2024 00:00 - 01.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴297 070.00 Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі