-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2024-10-23-007530-a
Завершена
1 750.20
UAH з ПДВ
Номер:
ee55527621e94766aa42a66512731347
Внутрішній номер закупівлі:
22992356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-23-007530-a
Замовник:
КП Відділ соціального захисту населення Бродівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43949344
-
Адреса:
80600, Україна, Львівська область, Броди, вул. Щурата,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гащак Ігор Ігорович +380326643172 mrbrodysoczah@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 750.20 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
папір офісний Maestro
Кількість
8 пачка
Період постачання
21.10.2024 - 31.12.2024
папір офісний Crystal
Кількість
2 пачка
Період постачання
21.10.2024 - 31.12.2024
папір офісний
Кількість
26 штука
Період постачання
21.10.2024 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Щудрик Ольга Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2050926746
-
Контактна особа:
Щудрик Ольга Михайлівна 064426806
-
Адреса:
80600, Україна, Львівська область, Броди, Залізнична 6
Ціна пропозиції
1 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2024 13:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
177a37cf161a4359b9f857f08cb98132
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-23-007530-a-a1
Постачальник:
ФОП Щудрик Ольга Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2050926746
-
Адреса:
80600, Україна, Львівська область, Броди, Залізнична 6
Номер договору:
3
Сума договору:
1 750.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
папір офісний Maestro: 199.00000 UAH без ПДВ
папір офісний Crystal: 70.00000 UAH без ПДВ
папір офісний: 0.07000 UAH без ПДВ
папір офісний Crystal: 70.00000 UAH без ПДВ
папір офісний: 0.07000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
23.10.2024 00:00
Статус:
Підписаний