-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна з монтажем
Тендер Prozorro UA-2024-10-23-003997-a
Торги не відбулися
484 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 420.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 420.70 UAH
Номер:
0a08be3bf99547568936efdd326fefef
Внутрішній номер закупівлі:
22988856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-23-003997-a
Замовник:
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катаріна Абдурашитова +380979338826 zosh4buh@ukr.net http://netishyn4.school.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
484 140.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.10.2024 11:00 - 28.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2024 11:00 - 31.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴484 140.00 Металопластикові вікна з монтажем