-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-10-21-013436-a
Завершена
281 416.13
UAH з ПДВ
Номер:
a9aa96cab48d46da91de8a7d72f49b7d
Внутрішній номер закупівлі:
22965930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-21-013436-a
Замовник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Гавриленко +380955301235 lesuatim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-09-23-011259-a
Очікувана вартість:
281 416.13 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
17 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
+380442222446
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
281 416.13 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2024 19:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e472ee7b01e84899a3e3fef72a40a743
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-21-013436-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
23-7049/24-БО-Т
Сума договору:
281 416.13 UAH з ПДВ
Сума договору:
234 513.44 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 16 553.89000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
21.10.2024 16:44
Статус:
Підписаний