-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні пелети з лушпиння соняшника в пакетах 35-40 кг
Тендер Prozorro UA-2024-10-21-013273-a
Торги не відбулися
170 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 852.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 852.00 UAH
Номер:
156832b4cd284bd8b3ccbae91d772d4b
Внутрішній номер закупівлі:
22965136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-21-013273-a
Замовник:
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397106
-
Адреса:
64270, Україна, Харківська область, селище Савинці, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Мироненко +380665626800 sav-centr-buh@ukr.net https://savynska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.10.2024 16:41 - 26.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2024 16:41 - 29.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 400.00 Паливні пелети з лушпиння соняшника в пакетах 35-40 кг