-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Придбання ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи (НУШ)» ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2018-08-10-000425-c
Завершена
206 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7aef756891f6402fb3947f8cfa9ab277
Внутрішній номер закупівлі:
2296196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-10-000425-c
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283270
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шутяк Ольга Павлівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
206 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець,1
На карті
Техніка для сканування, копіювання та ламінування з витратними матеріалами
Кількість
16 комплект
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Максим'юк Олександр Олександрович
Оскарження: 10.08.2018 11:27 - 21.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3590709011
-
Контактна особа:
Максим'юк Олександр Олександрович 0684019975
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, Проспект Грушевського,20
Оскарження: 10.08.2018 11:27 - 21.08.2018 00:00
Ціна пропозиції
206 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2018 12:11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a734f11b3cc94a4bb010be38dc84f17e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-10-000425-c-b1
Постачальник:
ФОП Максим'юк Олександр Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3590709011
-
Контактна особа:
Максим'юк Олександр Олександрович 0684019975
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, Проспект Грушевського,20
Номер договору:
263
Сума договору:
206 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
21.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний