-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Покрівельні матеріали
Тендер Prozorro UA-2024-10-21-009039-a
Покрівельні матеріали
Завершена
168 950.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 844.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 844.75 UAH
Номер:
9b0ae2d7cfe04c6f94b1a656b6b504b8
Внутрішній номер закупівлі:
22961318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-21-009039-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія 380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
168 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.10.2024 14:43 - 08.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2024 14:43 - 11.11.2024 19:00
Період кваліфікації:
11.11.2024 19:00 - 18.11.2024 16:42
Період завантаження договору:
24.11.2024 00:00 - 04.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴168 950.00 Лот 1 - Покрівельні матеріали