-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2018-08-01-000302-c
Торги не відбулися
125 218.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 626.09 UAH
мін. крок: 0.5% або 626.09 UAH
Номер:
b9ca7b04b3194c9098abd159d5c8ff40
Внутрішній номер закупівлі:
2295679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-01-000302-c
Замовник:
Відділ освіти Міловської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142069
-
Адреса:
92500, Україна, Луганська область, Мілове, Миру, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мішура Тетяна Володимирівна +380646521733 mel_obrazovan09lk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
125 218.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
626.09 UAH
Період уточнення:
01.08.2018 13:18 - 11.08.2018 15:30
Період прийому пропозицій:
01.08.2018 13:18 - 21.08.2018 15:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбуки
Кількість
11 штуки
Період постачання
01.08.2018 - 31.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМТЕХСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32881326
-
Контактна особа:
Руслан Владимирович +380443648073,+380362460954,+380362460955,+380673621157,+380362460246 corp@ktc.ua
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. КНЯГИНІ ОЛЬГИ, буд. 5
Початкова пропозиція
116 545.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
116 545.00 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0