• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Папка-реєстратор

Завершена

12 692.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 126.92 UAH
Номер: 8e3ce56f6ed74697948f118a5c52df57
Внутрішній номер закупівлі: 22955248
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-21-002984-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Контактна особа: Тетяна Маковська +380979320832 tetiana.makovska@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 692.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.10.2024 10:53 - 26.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.10.2024 10:53 - 29.10.2024 00:00
Період кваліфікації: 29.10.2024 00:00 - 29.10.2024 15:37
Період завантаження договору: 04.11.2024 00:00 - 14.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 692.00 Папка-реєстратор