-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-012257-a
Завершена
509 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 545.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 545.00 UAH
Номер:
74ded5483c93471f96880f2401dc32dd
Внутрішній номер закупівлі:
22948297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-18-012257-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041459
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Дмитроца +380969505727 maria.matviiv24@gmail.com http://otgteachers.blogspot.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
509 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2024 15:40 - 23.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2024 15:40 - 26.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.10.2024 00:00 - 28.10.2024 14:27
Період завантаження договору:
03.11.2024 00:00 - 13.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴509 000.00 Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3