-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні конструкції різні
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-009215-a
Профнастил
Завершена
1 156 300.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 781.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 781.50 UAH
Номер:
034e1227d35848c7bba08bb518a728de
Внутрішній номер закупівлі:
22944960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-18-009215-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гузієнко Тетяна Андріївна 380567930750 Guzienko.T.A@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 156 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.10.2024 14:11 - 25.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2024 14:11 - 28.10.2024 19:00
Аукціон:
29.10.2024 11:41 - 29.10.2024 12:04
Період кваліфікації:
29.10.2024 12:04 - 13.11.2024 10:49
Період завантаження договору:
19.11.2024 00:00 - 29.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 156 300.00 Лот 1 - Профнастил