-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Папір
Тендер Prozorro UA-2018-07-10-000574-c
Завершена
690 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
Номер:
f2254c61c10341ba8d539a6fc1fa0f39
Внутрішній номер закупівлі:
2290467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-10-000574-c
Замовник:
НПУ імені М.П. Драгоманова
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125295
-
Адреса:
01601, Україна, Київська обл., Київ, вул. Пирогова, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваленко Тетяна Іванівна +380442393052 planoviy@inbox.ru http://npu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30197630-1 Папір для друкуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
690 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.07.2018 12:42 - 16.07.2018 11:59
Період прийому пропозицій:
10.07.2018 12:42 - 26.07.2018 11:59
Аукціон:
27.07.2018 11:20 - 27.07.2018 15:45
Період кваліфікації:
27.07.2018 15:45 - 02.08.2018 13:01
Період завантаження договору:
27.07.2018 15:45 - 16.08.2018 15:45
Тендерна документація
- Лот №1 ₴600 000.00 Лот 1.
- Лот №2 ₴80 000.00 Лот 2.
- Лот №3 ₴10 000.00 Лот 3.