• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічний відсмоктувач; Система для автоматичного дозування та здійснення ін'єкцій анестезуючих засобів)

Завершена

129 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 645.00 UAH
Номер: 19af6c9b6b3e4e77ae73ac7e054d0f2e
Внутрішній номер закупівлі: 22900840
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-15-013365-a   
Замовник: МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Альона Ратушняк +38432561231 spvmksc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 129 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.10.2024 16:17 - 20.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.10.2024 16:17 - 23.10.2024 00:00
Період кваліфікації: 23.10.2024 00:00 - 24.10.2024 15:13
Період завантаження договору: 30.10.2024 00:00 - 09.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴129 000.00 Код ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічний відсмоктувач; Система для автоматичного дозування та здійснення ін'єкцій анестезуючих засобів)