• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Мішки та пакети ( Пакети подарункові паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см. повнокольорові з обох сторін з матовою ламінацією)

Завершена

18 900.00 UAH без ПДВ
Номер: b9ebbc3cd0e8499290c46ed926437514
Внутрішній номер закупівлі: 22897772
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-15-010179-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Віолетта Царькова +380502830506 violettatsarkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 18 900.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мішки та пакети ( Пакети подарункові паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см.повнокольорові з обох сторін з матовою ламінацією)
Код ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети
Кількість 300 штука
Період постачання 15.10.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, поспект Незалежності, 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 18 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.10.2024 14:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b2b710f6e02c4056877e18b081699de9
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-15-010179-a-a1
Постачальник: ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: 25
Сума договору: 18 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Мішки та пакети ( Пакети подарункові паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см.повнокольорові з обох сторін з матовою ламінацією): 63.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 15.10.2024 14:46
Статус:
Виконаний
pdf
дог 18900.pdf
p7s
sign.p7s