-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх електромереж, встановлення джерела резервного живлення (дизельний генератор) для КУ "Запорізький дитячий будинок-інтернат" ЗОР, код ДК 021:2015 45310000-3 - Електромонтажні роботи
Тендер Prozorro UA-2024-10-15-006495-a
Завершена
476 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
74de912f33824dfea00fac4b924b0304
Внутрішній номер закупівлі:
22894134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-15-006495-a
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький дитячий будинок-інтернат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770096
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Донецька, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попазова Каріна Олександрівна +380612869668 zddi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
8f2e2e0b11fd4042b00ac5763b414d1c
Очікувана вартість:
476 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх електромереж, встановлення джерела резервного живлення (дизельний генератор) для КУ "Запорізький дитячий будинок-інтернат" ЗОР, код ДК 021:2015 45310000-3 - Електромонтажні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Агарков Олексій Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3345515832
-
Контактна особа:
Агарков Олексій Дмитрович 0664007730 shatalinskyi.olekcii@gmail.com
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, проїзд Леваневського, 4/12
Ціна пропозиції
476 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.10.2024 12:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8e10091b24a0404eaf32471c7db214ac
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-15-006495-a-c1
Постачальник:
ФОП Агарков Олексій Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3345515832
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, проїзд Леваневського, 4/12
Номер договору:
71
Сума договору:
476 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх електромереж, встановлення джерела резервного живлення (дизельний генератор) для КУ "Запорізький дитячий будинок-інтернат" ЗОР, код ДК 021:2015 45310000-3 - Електромонтажні роботи: 476 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
14.10.2024 00:00
Статус:
Виконаний