-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба гофрована
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-004738-a
Завершена
1 560.00
UAH з ПДВ
Номер:
40318b603d404957950815393aef1618
Внутрішній номер закупівлі:
22877611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-14-004738-a
Замовник:
КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14034534
-
Адреса:
46011, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця І. Франка, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Блащишин Наталія Богданівна +380503770212 nbblashchyshyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. З урахуванням викладеного було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю труби гофрованої.
Очікувана вартість:
1 560.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба гофр СКІМ 20 (50м) PP 450Н, UF-стійка, сіра
Кількість
50 метр
Період постачання
до 24.10.2024
Труба гофр СКІМ 25 (50м) PP 450Н, UF-стійка, сіра
Кількість
100 метр
Період постачання
до 24.10.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЛЕП»
×
-
Код ЄДРПОУ:
25347041
-
Контактна особа:
Бойчак Віталій Ярославович 0352476868
-
Адреса:
47704, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, село Плотича, вулиця Промислова,3
Ціна пропозиції
1 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.10.2024 11:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
70af73d7023743f1b9b2518de8867586
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-14-004738-a-b1
Постачальник:
ТОВ «ЛЕП»
×
-
Код ЄДРПОУ:
25347041
-
Адреса:
47704, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, село Плотича, вулиця Промислова,3
Номер договору:
266
Сума договору:
1 560.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.10.2024 00:00 - 15.11.2024 23:59
Дата підписання:
14.10.2024 00:00
Статус:
Підписаний