-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії для опалення та здійснення гарячого водопостачання
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-002860-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
612647049e8f45d7a6615014cc8ca899
Внутрішній номер закупівлі:
22875939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-14-002860-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Предмет закупівлі, вказаний в договорі, не відноситься до переліку товарів вказаних в Додатку до особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану і відповідно вимог п.8 Постанови КМУ від 11.11.2022 №1275 закупівля має здійснюватися у порядку проведення відкритих торгів, що визначений особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.
13. Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
5) роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків:
відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником;
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання теплової енергії для опалення та здійснення гарячого водопостачання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
11 993 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.10.2024 10:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ced55a8eddc7410799a3c09e0c897cb0
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-14-002860-a-c1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
1642/З-278/091024-О
Сума договору:
11 993 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 994 333.34 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Постачання теплової енергії для опалення та здійснення гарячого водопостачання: 11 993 200.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
09.10.2024 10:45
Статус:
Підписаний