• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 2: Магнітно-маркерна дошка 81-90"; проєктор з інтерактивними функціями, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 4: Маркерна дошка 75-80"; мультимедійний проєктор, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1: Інтерактивна дошка 91-95"; мультимедійний проєктор, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС на базі Android, без ПК модуля, мобільний стенд

Торги не відбулися

890 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 450.00 UAH
Номер: ff16123edaed477d8c4442330a2b1876
Внутрішній номер закупівлі: 22871165
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-11-013522-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Контактна особа: Гайдук Марія Богданівна +380324423515 my.tender_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 890 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.10.2024 18:10 - 19.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.10.2024 18:10 - 22.10.2024 00:00
Період кваліфікації: 22.10.2024 00:00 - 29.10.2024 13:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴890 000.00 Код ДК 021:2015: «32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 2: Магнітно-маркерна дошка 81-90"; проєктор з інтерактивними функціями, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 4: Маркерна дошка 75-80"; мультимедійний проєктор, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1: Інтерактивна дошка 91-95"; мультимедійний проєктор, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС на базі Android, без ПК модуля, мобільний стенд)