-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦОЗ-24П_260_ВО: Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення» (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-009252-a
З особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.22 (зі змінами).
Торги не відбулися
11 760.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 58.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 58.80 UAH
Номер:
3e219460effc4868be23fed8ff990891
Внутрішній номер закупівлі:
22867115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-11-009252-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ′Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081352
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванчук Євген Володимирович 380444069178 ivanchuk.e@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.10.2024 14:29 - 18.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2024 14:29 - 21.10.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 760.00 Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення» (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)