-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-005126-a
ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія). Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва: ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія
Завершена
85 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 858.00 UAH
мін. крок: 1% або 858.00 UAH
Номер:
a680c74fae03443dbf8ca5b1f7a1bf76
Внутрішній номер закупівлі:
22863213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-11-005126-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42915644
-
Адреса:
68303, Україна, Одеська область, Кілійський р-н., м. Кілія, вул. Миру, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Кракатиця +380982152066 culture4081@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2024 11:56 - 16.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2024 11:56 - 19.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.10.2024 00:00 - 21.10.2024 13:47
Період завантаження договору:
27.10.2024 00:00 - 06.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 800.00 Електрична енергія