• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Бездротова точка доступу, конвертер та інше

Завершена

558 118.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 274.27 UAH
Номер: c636afc8b2ae43e195614c380dd29c58
Внутрішній номер закупівлі: 22862494
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-11-004571-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 558 118.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.10.2024 11:28 - 18.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.10.2024 11:28 - 21.10.2024 10:00
Період кваліфікації: 21.10.2024 10:00 - 23.10.2024 14:52
Період завантаження договору: 29.10.2024 00:00 - 08.11.2024 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴530 691.00 Лот 1. Бездротова точка доступу та інше
  • Лот №2 ₴27 427.00 Лот 2. Конвертер та інше