-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 45331210-1 – «Встановлення вентиляційних систем» поточний ремонту вентиляційної системи будівлі № 72
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-001044-a
Завершена
119 838.00
UAH з ПДВ
Номер:
748a1e704e524c55a8a3d4650c4ee90f
Внутрішній номер закупівлі:
22859138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-11-001044-a
Замовник:
Військова частина А4975
×
-
Код ЄДРПОУ:
26639645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
45331210-1 Встановлення вентиляційних системАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
119 838.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
поточний ремонт вентиляційної системи будівлі № 72
Кількість
1 послуга
Період постачання
11.10.2024 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНТАЖ-НАЛАДКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30447155
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
119 838.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.10.2024 09:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6917c463ba054be0a9167a38fc3532b8
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-11-001044-a-c1
Постачальник:
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНТАЖ-НАЛАДКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30447155
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
122
Сума договору:
119 838.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
99 865.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
поточний ремонт вентиляційної системи будівлі № 72 : 119 838.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
11.10.2024 09:21
Статус:
Підписаний