-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
146. Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет
Тендер Prozorro UA-2024-10-10-014284-a
Торги не відбулися
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер:
b3fed92367e74b35b41a2657d99642ae
Внутрішній номер закупівлі:
22857578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-10-014284-a
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, Київ, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій ЛЕВАДНИЙ +380442567057 levadnyi@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2024 18:56 - 15.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2024 18:56 - 18.10.2024 18:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет