-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спирт етиловий
Тендер Prozorro UA-2024-10-10-013228-a
Завершена
65 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 328.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 328.00 UAH
Номер:
d41b452f2ffe4341ba356511a0c4bfe4
Внутрішній номер закупівлі:
22856643
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-10-013228-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00719406
-
Адреса:
79024, Україна, Львівська область, Львів, вул. Промислова, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корецька Іванна 380678093124 tender.tender007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2024 16:44 - 15.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2024 16:44 - 18.10.2024 01:00
Період кваліфікації:
18.10.2024 01:00 - 18.10.2024 16:33
Період завантаження договору:
24.10.2024 00:00 - 03.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 600.00 Спирт етиловий