-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Низькотемпературна холодильна камера
Тендер Prozorro UA-2024-10-10-008964-a
Торги не відбулися
405 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
Номер:
f1cc6960030c4a9fa09cfce40332891f
Внутрішній номер закупівлі:
22852491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-10-008964-a
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
405 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2024 14:31 - 15.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2024 14:31 - 18.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
18.10.2024 00:00 - 25.10.2024 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴405 000.00 Низькотемпературна холодильна камера